Nowości dla psa – elektryczna obroża, albo pastuch to w istocie bomba!

Nasze zwierzaki
Technologia dzisiaj jest po prawdzie rozwinięta i nikogo nie zadziwiają już ogólnie dostępne komórki lub pecety.

Tymczasem wciąż tworzone są rzeczy, które jeszcze nie raz nas zaszokują i nie będziemy zdołali uwierzyć, iż coś tego typu ma miejsce w naszej realności.
Dziś chcielibyśmy zaprezentować Ci jeden z hitów tego roku, który jeszcze nie jest tak bardzo dostrzegalny na ulicach naszych miast. Obroża elektryczna dla psa (sprawdź obroże elektryczna dla psa) to rzecz, którą interesuje się wiele posiadaczy psów. Wyjście to cieszy się faktycznie dużym uznaniem oraz ludzie są pod wrażeniem tego urządzenia. Cały mechanizm bazuje na wyzwalaniu różnych bodźców, które dochodzą do pupila. Może to być na przykład dźwięk, impuls czy wibracja. Niekoniecznie w naszej obroży będzie jedna opcja, albo pilot, który będzie dołączony do zestawu będzie miał paroma klawiszami dopasowanymi do stosownych bodźców. Teletakt (Teletakt d-control 1600), czyli obroża to rewelacyjne wyjście dla Twojego psa niezależnie od tego czy mieszkasz na wsi czy w mieście – przetestuj to już dzisiaj, a bez wątpliwości z tego nie zrezygnujesz.

odbicie - karma

Autor: Jessica Powell
Źródło: http://www.flickr.com
O ile żyjesz w domu prywatnym , a także boisz się o to, by Twój pupil nie uciekał to wówczas pastuch dla psa (pastuchy dla psów) będzie dobrym wyborem. Jest to niewidzialne ogrodzenie, które zatrzyma pupila, o ile będzie chciał uciec.

Działa to podobnie jak obroża – na początku przesyłany jest to czworonoga dźwięk na który winien zareagować. Jeżeli tak się nie stanie to wówczas wyzwolony może zostać impuls elektryczny.