Niewidoczne ogrodzenie to wyposażenie dla twojego psa, szczególnie jeżeli nie możesz zbudować płotu naokoło domu

Nasze zwierzaki
Opiekunowie psów chcą zapewnić im najlepsze oraz bezpieczne warunki życia. Chcą, aby ich czworonogi jednocześnie posiadały trochę swobody, przykładowo w czasie spacerowania wokół budynku. Czasem właściciele nie zamierzają stawiać kojca dla zwierzaków, alternatywę w podobnych przypadkach stanowią elektroniczne pastuchy.

Elektroniczne obroże oraz pastuchy przydatne przy zwierzętach
źródła

Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciele psów nieraz martwią się tym, że nie mogą zbudować płotu, a z tej przyczyny ich pupile wyjdą na drogę albo gdzieś uciekną. Powszechnym rozwiązaniem w takich przypadkach okazuje się budowa zagrody, lecz coraz częściej jest również montowany elektryczny pastuch dla psa – https://sport-dog.pl/pl/c/Elektroniczne-i-elektryczne-obroze-treningowe-DOGtrace/76. To rozwiązanie zdobywa coraz znaczniejszą liczbę usatysfakcjonowanych użytkowników, bo okazuje się naprawdę skuteczne. Tak naprawdę to takie niewidoczne ogrodzenie dla psa, dzięki któremu nie może on uciec poza wyznaczony teren, bo powstrzymuje go impuls elektrostatyczny.
To rozwiązanie dla ciebie

Elektryczny pastuch dla psa to rozwiązanie głównie skierowane do średnich oraz sporych psów. Instalację tworzą obroża elektroniczna, akumulator, druty i centralki. Druty tworzące niewidoczne ogrodzenie dla psa możemy zakopać pod ziemią lub łatwiej rozłożyć na trawie. Choć na pierwszy rzut oka zdaje się, że pies bywa nieogrodzony, w rzeczywistości czworonóg nie może opuścić posesji. Elektroniczne obroże spisują się także wówczas, gdy miewa się trudności z psem w czasie spacerów (niewidzialne elektryczne ogrodzenie dla psów). Nowoczesny asortyment produktów dla zwierząt proponuje też obroże, które zapobiegają ujadaniu, kiedy czworonóg pozostaje w mieszkaniu sam.