Szczęśliwy kot to najedzony kot

Nasze zwierzaki
„Miauczy kotek: miau…Coś ty, kotku miał?….Miałem ja miseczkę mleczka, teraz pusta jest miseczka, a jeszcze bym chciał…” To tylko słowa tekstu wierszyka dla dzieci, jednak jakie prawdziwe. Bo mogliśmy się sami wiele razy przekonać, że koty to nie lada łasuchy, a przede wszystkim małe kotki…

słodki kot

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com

Stąd warto pamiętać, iż niewielka ilość jakościowo dobrej odżywki dla kotów takiej jak karmy zadowoli naszego pupila na długi czas. Oczywiście temat dotyczy karm z wyższej półki, które zapewniają kotu wszystkie niezbędne składniki odżywcze, dzięki którym będzie mógł pochwalić się błyszczącą sierścią i dobrą kondycją. Prawidłowo zbilansowane karmy dla kotów w prosty sposób pozwalają swoim – wyposażonym w składniki odżywcze i minerały – składem, zagwarantować prawidłowo skomponowaną dietę naszemu kotu. Zaś bardzo niska ilość wody w suchych karmach umożliwia dłużej zachować ich świeżość. Gdy zapewnimy jej właściwe warunki na długi czas zachowa walory odżywcze. Z uwagi na tę okoliczność kocią karmę możemy zamówić drogą internetowa. Łatwo, szybko i w wygodnym fotelu będziemy mogli spokojnie przejrzeć ofertę sklepu.

Karma, obroże, żwirek dla kota, legowiska (sprawdź ofertę na sofa dla psa) – można godzinami wybierać, dumać nad kolorami czy modelami (zobacz top10 produktów). Ponadto, ominą nas ciężkie zakupy, ponieważ poczta czy też kurier dostarczy nam kocie pożywienie do domu.

W sklepach zoologicznych, tych na naszych ulicach i tych w internecie, dostępne są karmy z wskazaniem dla kociąt, kotów dorosłych, kastratów a nawet tych z dodatkowymi kilogramami.

Dajemy Ci darmowe wejście (http://alpaki.pl/alpaki-jako-biznes,3) do następnych artykułów, jeżeli wpisy zawarte na tej witrynie niezwykle Cię wciągnęły. Zatem nie czekaj!

Owszem, koty także walczą z kilogramami i także pod czujnym okiem specjalisty, w tym przypadku. Ale jakim sposobem takiego delikwenta dostarczyć do przychodni? Najlepiej sprawdzi się z tym dylematem torba do przenoszenia kota. To ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto nie planuje częstych i długotrwałych podróży ze swoim zwierzakiem, a opuszczenie miejsca zamieszkania zazwyczaj ogranicza się do wspomnianej już, prostej drogi do weterynarza. Torba ma wiele walorów: ważne, jest funkcjonalna i wygodna w przechowywaniu – można ją łatwo złożyć i schować w szafie, bez konieczności wygospodarowywania odpowiedniego miejsca. Poza tym przeważnie wyposażona jest w praktyczny pasek do zawieszenia na ramieniu – wygląda jak duża torebka. W razie zabrudzeń torbę oczywiście możemy wyprać.

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota, więc nadszedł już czas aby zapoznać się z ofertą sklepów w sieci i wybrać odpowiedni podarunek dla naszego zwierzaka.