Czworonożny przyjaciel człowieka – właściwie kiedy jest dobra chwila na przygarnięcie szczeniaka

Bez kategorii
Psy od zawsze były nieodłącznymi towarzyszami ludzi. Każdy, kto raz doświadczył życia z Czworonogiem, nie wyobraża już sobie egzystencji bez ukochanego pupila. Widocznie istnieją ku temu solidne podstawy.
O fakcie, iż nie ma wierniejszego towarzysza niż pies wiadomo od dawna.

hodowla labradorów

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak, kto zauważył to jako pierwszy? Otóż George Graham Vest, który obejmował pozycję senatorską w Stanach Zjednoczonych zwrócił uwagę społeczeństwa bystrym stwierdzeniem ( Breed Hodowla). Mężczyzna ten był członkiem parlamentu nieprzerwanie przez wiele lat, a mimo swojej wieloletniej kariery oraz aktywnym członkostwie w życiu publicznym, dał się zapamiętać jako osoba obdarzona miłością dla zwierząt. W wystąpieniu publicznym stwierdził, że nawet najbliższy przyjaciel lub własne dziecko może nas zdradzić. Natomiast jedynie pies, w tym samolubnym świecie, jest wierny do końca. Jeśli rozmyślamy o nabyciu czworonoga, hodowla – lampy led do obory labradorów powinna nas wyjątkowo zainteresować. Są to psy bardzo towarzysko nastawione. Uwielbiają długie Spacery oraz zabawy na świeżym powietrzu. Oprócz tego, mają bardzo łagodny charakter. W związku z tym jest to idealny zwierzak dla wielodzietnych rodzin. Jeżeli jednak chodzi o takiego psa jak labrador cena może nas mocno zaskoczyć (perfectbreed.pl/szczeniaki/). Prawdę mówiąc jest wysoka, ale jeśli zdecydujemy się na zakup czworonoga ze sprawdzonej hodowli, będziemy mieć pewność, że naszego pupila nie będą męczyły żadne choroby genetyczne.
Zalet wynikających z posiadania psa jest wiele.

Lista zdaje się nie mieć końca. Radość, jaką dostarcza człowiekowi jego czworonożny pupil niewątpliwie przerasta wszystkie wyrzeczenia wynikające z udomowieniem zwierzaka.