Dbanie o zdrowie i prezencję domowego czworonoga

Bez kategorii
Pies to nie tylko wierny kompan, ale przede wszystkim poważna codzienna odpowiedzialność. Czas letni to moment, kiedy dbanie na prawidłową kondycję psa ma szczególne znaczenie.

Zbilansowana dieta dieta dla kota oraz częste rozczesywanie sierści, to fundament dla zachowania czworonoga w optymalnej kondycji i zdrowej prezencji.
karma bosch

Autor: liketearsintherain
Źródło: www.flickr.com
grzebień dla yorka

Źródło: www.zwierzakowo.pl
Wybór odpowiedniej karmy dla psa może jednak powodować wiele kłopotów – ilość wariantów dostępnych do zakupienia na rynku jest olbrzymia, potrafiąc przyprawić o nagły zawrót głowy. Jednak istnieją marki, które szczególnie wybijają się swoją dużą jakością na tle innych – doskonałym przykładem jest karma Bosch.
Karma Bosh to zbilansowane zestawy karmy dobrane do indywidualnych potrzeb oraz rasy psa. Duża różnorodność możliwości sprawia, że karma Bosch jest w stanie błyskawicznie wpasować się w oczekiwania zarówno czworonoga jak i właściciela, zaoszczędzając mu wielu godzin, które musiałby przeznaczyć na szukaniu sprawdzonego produktu. Karma Bosch to rozwiązanie cenione przez setki tysięcy ludzi na całym świecie.
Gdy sprawa żywienia psa w czasie letnim jest zakończona, należy rozejrzeć się za elementami do codziennej psiej higieny. Chodzi tu głownie o szczotki. Małe pieski o gęstej, pokręconej oraz bujnej sierści są wyjątkowo narażone na robienie się kołtunów w skutek wilgoci. Przybory jak grzebień dla yorka nie jest uznawany jako potencjalny zakup, ale jako priorytet, tak jak i inne: elegancka smycz dla yorka
. Grzebień dla yorka bardzo dobrze sprawdzi się jednakowe w przypadkach innych małych psów.

W lato zwróćmy wyjątkową uwagę na dwie powyższe kwestie, tak by nasz pupil był zdolny cieszyć się długim zdrowiem i zjawiskową prezencją.