Czemu powinno się karmić swoje zwierzęta specjalistycznymi karmami, jakie zalety mają produkty firmy Purina.

Nasze zwierzaki
Wielu ludzi trzymając w domu psa czy kota karmi go tym, co zostanie po jakiś posiłkach. Lecz nie jest to dobre rozwiązanie i w dłuższym okresie czasu spowodować może kłopoty ze zdrowiem naszego pupila.

purina one

Autor: Federation European Cyclists’
Źródło: http://www.flickr.com
Typowe posiłki zawierają dużo rozmaitych przypraw, pojawiają się także konserwanty i barwniki, co jedna pożądane nie będzie dla futrzastych przyjaciół. Dlatego też jeśli chce się mieć w swoim domu prawdziwe zwierzęta, a nie ich pluszowe repliki, to obowiązkowo trzeba zadbać o ich odpowiednie żywienie. Najlepsze będą tutaj specjalistyczne karmy, a jednym z najlepszych ich producentów jest Purina. Posiada ona w swojej ofercie produktowe linie dla zwierzaków w każdym wieku, dla przykładu psy będą się niesamowicie zajadać karmami z serii pro plan purina – mogę polecić purina cat chow.
Karmy dla psów i kotów mają wiele zalet, z tego też powodu są znacznie bardziej polecane zamiast domowego żywienia. Przede wszystkim zawierają one odpowiednio zbilansowane składniki, dobrane nie tylko pod kątem konkretnego gatunku, ale także wieku.

Prezentowany tekst Ci się spodobał? To odwiedź serwis dieta eliminacyjna, a odnajdziesz więcej zbliżonych tematycznie danych, które także będą ciekawe.

Na przykład seria purina cat chow jest dostępna w wersji dla rosnących, młodych kotów, zwierząt dorosłych i seniorów. Każdy rodzaj karmy jest dostosowany do konkretnych potrzeb zwierząt, z uwzględnieniem minerałów, witamin i zapotrzebowania na kalorie.

Poszczególne serie z tej firmy nieco się różnią od siebie, choć każda będzie trzymać jakościowe normy. Przykładowo purina one (ceneo) ma w swoim składzie nowoczesną formułę Actilea, jaka znacznie wspomaga układ odpornościowy zwierząt.