Jeśli jesteś właścicielem gołębi i jest to Twoja pasja musisz zaznajomić się z nowymi na rynku preparatami, które wyprodukowane zostały specjalnie dla tych ptaków

Nasze zwierzaki
Pielęgnacja gołębi to interesujące hobby dla wielu zapaleńców. Dbają oni o swoje czempiony, wysyłają je na różnego rodzaju konkursy i pragną, aby brały udział w zawodach.

Dla tego, aby były one w najkorzystniejszej sprawności konieczna jest ekstra troska w formie witamin i minerałów regenerujących.
pokarm

Źródło: www.zwierzakowo.pl
Improver jest środkiem sprowadzanym z Norwegii. Posiada wszystkie potrzebne zaświadczenia. Jego działanie koncentruje się na ogólnej trosce o te ptaki, czyli buduje mięśnie i system immunologiczny. Z tego powodu czempiony rzadziej chorują i nie tak często przyjmują lekarstwa. Improver dodawany jest do wody pitnej dla gołębi, co jest wielkiem ulepszeniem w aplikacji. Warto go stosować przed i po wyczerpujących lotach, aby gołębie szybciej doszły do formy. Przestój w stosowaniu powinna nastąpić zimą. Następnym bardzo rekomendowanym preparatem jest Pigeon Vitality.

Nieprawdopodobnie interesujący tekst, nieprawdaż? Jeśli też tak sądzisz, to wejdź odmienne pomocne artykuły, które pochłoną Cię kompletnie.

Jest on także podawany do wody pitnej i głównie skupia się na zwalczaniu szkodliwych dla ptaków bakterii – w szczególności salmonelli oraz E. coli. Dopomaga także florę bakteryjną oraz jelita czempionów, co sprawia, że ptaki są generalnie zdrowsze i ładniej się prezentują. Najlepiej rozpocząć dawkowanie Pigeon Vitality dwadzieścia dni przed pierwszymi długimi przelotami. Sami zdziwimy się jak duży postęp zrobiły nasze gołębie.

Jeżeli chcemy, ażeby nasze ptaki robiły postępy należy o nie szczególnie dbać. Obecnie pomagają nam w tym różne odżywki dostępne w sklepach.