Starasz się wychować swego pas? Pomoże Ci w tym wyjątkowa obroża!

Nasze zwierzaki
W współczesnych czasach niemalże każdy człowiek ma jakieś zwierzątko – o ile tylko pozwalają nam na to nasze warunki, staramy się zazwyczaj dać trochę ciepła i tkliwości jakiemuś zwierzątku.

Jeśli Ty także chcesz się zdecydować na przygarnięcie jakiegoś zwierzęcia, na przykład psa, wówczas pamiętaj o tym, żeby dobrze go wytresować – szczególnie jeśli nie mieszkasz na przykład na wsi, lecz w bloku w dużym mieście.
dom wielorodzinny

Autor: INTEGER S.A.
Źródło: INTEGER S.A.
System kar i nagród
odrobaczanie

Autor: Curver
Źródło: Curver
Jeżeli na Twojego pasa nie działa normalne szkolenie, wtedy możesz posiłkować się specjalnymi obrożami dla zwierząt – dobrze sprawdzi się na przykład teletakt sport-dog.pl/pl/p/Teletakt-d-control-1600-dla-1-psa-zasieg-1600m./109Wbrew powszechnej opinii teletakt nie służy do torturowania psa, lecz do wyrabiania w nim właściwych nawyków. Jeżeli pies zrobi coś, czego nie może, wtedy naciskasz odpowiedni przycisk, a do szyi Twojego pupila dociera jeden impuls elektroniczny – jest on bez wątpliwości nieprzyjemny dla zwierzęcia i wyrabia w nim w taki sposób odpowiedni nawyk – ponownie pies bez wątpienia nie zachowa się w taki sposób.

Na dokładnie takiej samej zasadzie działa także elektroniczny pastuch dla psa – jeśli chcesz przyuczyć psa aby nie wychodził poza konkretny obszar, wtedy bez wątpliwości będzie to najlepsze rozwiązanie sport-dog.pl/pl/c/Niewidzialne-ogrodzenie-dla-psa-DOGtrace/40Podkreślamy jeszcze raz jeszcze, że elektroniczny pastuch dla psa jest zupełnie bezpieczny dla Twojego pupila, nie wahaj się więc go używać.

Obroże spełniają także inne funkcje
reakcje alergiczne

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Obroże dla psów spełniają również inne funkcje – to, którą z nich wybierzesz, z pewnością zależy głównie od Waszych potrzeb.

Na rynku dostępna jest przykładowo obroża przeciw szczekaniu czy obroża przeciwko kleszczom oraz innym insektom. Obroża przeciw szczekaniu to stosunkowo nowy wynalazek jednak na pewno zyskała sobie już wielu fanów.